Parkiet, podłogi drewniane, gdańsk

Tarasy i elewacje

Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
W ofercie znajdą Państwo lite deski z gatunków egzotycznych: cumaru, massaranduba, bangkirai. Profile są ryflowane, dostepne w różnych szerokościach (90, 120, 140 i 145 mm).  

czytaj więcej

Rehau Relazzo
Rehau Relazzo
Deski kompozytowe stworzone z innowacyjnego, wysokiej jakości materiału RAU-WOOD. Są odporne na warunki atrmosferyczne takie jak mróz, śnieg, deszcz czy intensywne słońce. Jest to materiał bezobługowy- nie wymaga konserwacji, malowania ani olejowania.

czytaj więcej

Tarastika- Ultrashield
Tarastika- Ultrashield
Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale łączy sprawdzona wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną plastikową osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron i chroni ją przed zarysowaniem, plamami oraz utratą koloru.

czytaj więcej

SilvaDec
SilvaDec
Technologia produkcji desek kompozytowych SilvaDec polega na recyklingu drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Silvadec produkuje materiał kompozytowy wykonany z przetworzonych wiórów i trocin, który ma właściwości podobne do drewna egzotycznego. W ten sposób walczy na swój sposób przeciwko wylesianiu i pozycjonowaniu

czytaj więcej

Werzalit
Werzalit
WERZALIT oferuje na całym świecie indywidualne rozwiązania wysokogatunkowych tworzyw drzewnych. Do palety produktów należą elementy fasadowe i balkonowe, parapety, wykładziny tarasowe, blaty stołowe do zastosowań na zewnątrz i wysokogatunkowe listwy sprężyste z drewna bukowego, jak również przemysłowe elementy kształtowe.

czytaj więcej

Driftwood
Driftwood
Deski kompozytowe Driftwood  to nowa generacja desek tarasowych niezawierających drewna,  stworzonych z poliuretanu i minerałów. Jest to  propozycja wymagająca minimalnej pielęgnacji, będącą jednocześnie jednym z najtrwalszych i najbardziej stabilnych (odpornych na działanie czynników atmosferycznych) rozwiązań dostępnych na rynku.

czytaj więcej

Drewno Thermory
Drewno Thermory
Drewno Thermory to naturalny produkt, powstały w wyniku termo modyfikacji głównie takich gatunków drewna jak thermo jesion amerykański oraz thermo sosna skandynawska. Charakteryzuje się on bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych- producent udziela aż 15 lat gwarancji na biodegradację bez zabezpieczania!

czytaj więcej

cobbleSTONE
cobbleSTONE
Drewniana kostka posiadająca jedyny w swoim rodzaju system montażu, który sprawia, że produkty cobbleSTONE mają bardzo wiele zastosowań, m.in. ścieżki w ogrodzie, tarasy, balkony. cobbleSTONE jest wykonana z robinii (akacji). Według powszechnej opinii ten rodzaj drewna najlepiej sprawdza się na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.     

czytaj więcej

Twinson
Twinson
Systemy tarasowe Twinson pozwalą cieszyć się wszystkimi zaletami i pięknem drewna, oferując jednocześnie unikalne właściwości PVC. Twinson to technologia, która jest w pełni ekologiczna. Deski tarasowe mogą być w 100% poddane recyklingowi, a do ich produkcji wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna. 

czytaj więcej