Parkiet, podłogi drewniane, tarasy drewniane i kompozytowe, drzwi

Tarasy i elewacje

Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
W ofercie znajdą Państwo lite deski z gatunków egzotycznych: cumaru, massaranduba, bangkirai. Profile są ryflowane, dostepne w różnych szerokościach (90, 120, 140 i 145 mm).  

czytaj więcej

Hartika
Hartika
Deska kompozytowa Hartika jest odporna na butwienie, gnicie i blaknięcie. Nie wymaga impregnacji ani konserwacji, oszczędzając Ci czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych czy kosztów remontu, wymiany legarów i desek.

czytaj więcej

Tarastika- Ultrashield
Tarastika- Ultrashield
Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale łączy sprawdzona wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną plastikową osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron i chroni ją przed zarysowaniem, plamami oraz utratą koloru.

czytaj więcej

SilvaDec
SilvaDec
Technologia produkcji desek kompozytowych SilvaDec polega na recyklingu drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Silvadec produkuje materiał kompozytowy wykonany z przetworzonych wiórów i trocin, który ma właściwości podobne do drewna egzotycznego. W ten sposób walczy na swój sposób przeciwko wylesianiu i pozycjonowaniu

czytaj więcej

torroTIMBER
torroTIMBER
Torro TIMBER® to połączenie atrakcyjnego designu, ciepłych barw naturalnych i zalet GCC (German Compact Composite) z inteligentnym systemem konstrukcji podstawy, co pozwala uzyskać trwałe i wytrzymałe pokrycie tarasu. GCC to wyprodukowane w Niemczech tworzywo drzewne bez dodatku PCV. W opatentowanym procesie produkcyjnym przyjazne dla środowiska środki wiążące i dodatki łączy się

czytaj więcej

Megawood
Megawood
Deski kompozytowe Megawood wytwarzane są na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych z udziałem do 75% włókien drewnianych. Przyjazne dla środowiska spoiwa, dodatki i włókna drewna przetwarzane są przy pomocy opatentowanej technologii produkcyjnej wytwarzając trwały materiał polimerowo-drewniany. Zastosowana technologia powoduje, że naturalne włókna drewna

czytaj więcej

Drewno Thermory
Drewno Thermory
Drewno Thermory to naturalny produkt, powstały w wyniku termo modyfikacji głównie takich gatunków drewna jak thermo jesion amerykański oraz thermo sosna skandynawska. Charakteryzuje się on bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych- producent udziela aż 15 lat gwarancji na biodegradację bez zabezpieczania!

czytaj więcej

cobbleSTONE
cobbleSTONE
Drewniana kostka posiadająca jedyny w swoim rodzaju system montażu, który sprawia, że produkty cobbleSTONE mają bardzo wiele zastosowań, m.in. ścieżki w ogrodzie, tarasy, balkony. cobbleSTONE jest wykonana z robinii (akacji). Według powszechnej opinii ten rodzaj drewna najlepiej sprawdza się na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.     

czytaj więcej

Driftwood
Driftwood
Deski kompozytowe Driftwood  to nowa generacja desek tarasowych niezawierających drewna,  stworzonych z poliuretanu i minerałów. Jest to  propozycja wymagająca minimalnej pielęgnacji, będącą jednocześnie jednym z najtrwalszych i najbardziej stabilnych (odpornych na działanie czynników atmosferycznych) rozwiązań dostępnych na rynku.

czytaj więcej

Deski kompozytowe CoDeck
Deski kompozytowe CoDeck
CoDeck to producent, który zwraca uwagę na innowacyjność. To nowoczesna firma specjalizująca się przede wszystkim w elementach wykonanych z kompozytu wysokiej jakości i wytrzymałości. Produkty cechuje połączenie polimerów termoplastycznych i mączki drzewnej.

czytaj więcej