Parkiet, podłogi drewniane, gdańsk

Tarasy i elewacje

Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
Wzory desek tarasowych i elewacyjnych
W ofercie znajdą Państwo lite deski z gatunków egzotycznych: cumaru, massaranduba, bangkirai. Profile są ryflowane, dostepne w różnych szerokościach (90, 120, 140 i 145 mm).  

czytaj więcej

Rehau Relazzo
Rehau Relazzo
Deski kompozytowe stworzone z innowacyjnego, wysokiej jakości materiału RAU-WOOD. Są odporne na warunki atrmosferyczne takie jak mróz, śnieg, deszcz czy intensywne słońce. Jest to materiał bezobługowy- nie wymaga konserwacji, malowania ani olejowania.

czytaj więcej

Driftwood
Driftwood
Deski kompozytowe Driftwood  to nowa generacja desek tarasowych niezawierających drewna,  stworzonych z poliuretanu i minerałów. Jest to  propozycja wymagająca minimalnej pielęgnacji, będącą jednocześnie jednym z najtrwalszych i najbardziej stabilnych (odpornych na działanie czynników atmosferycznych) rozwiązań dostępnych na rynku.

czytaj więcej

Tarastika- Ultrashield
Tarastika- Ultrashield
Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale łączy sprawdzona wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną plastikową osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron i chroni ją przed zarysowaniem, plamami oraz utratą koloru.

czytaj więcej

Twinson
Twinson
Systemy tarasowe Twinson pozwalą cieszyć się wszystkimi zaletami i pięknem drewna, oferując jednocześnie unikalne właściwości PVC. Twinson to technologia, która jest w pełni ekologiczna. Deski tarasowe mogą być w 100% poddane recyklingowi, a do ich produkcji wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna. 

czytaj więcej

Drewno Thermory
Drewno Thermory
Drewno Thermory to naturalny produkt, powstały w wyniku termo modyfikacji głównie takich gatunków drewna jak thermo jesion amerykański oraz thermo sosna skandynawska. Charakteryzuje się on bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych- producent udziela aż 15 lat gwarancji na biodegradację bez zabezpieczania!

czytaj więcej

Drewex Thermo
Drewex Thermo
Drewex Thermo to marka handlowa produktów wytwarzanych przez firmę Drewex. Drewex to polska firma produkcyjna zatrudniająca ponad 100 pracowników. Biuro i fabryka znajdują się w Radzyminie 15 km od Warszawy.

czytaj więcej

cobbleSTONE
cobbleSTONE
Drewniana kostka posiadająca jedyny w swoim rodzaju system montażu, który sprawia, że produkty cobbleSTONE mają bardzo wiele zastosowań, m.in. ścieżki w ogrodzie, tarasy, balkony. cobbleSTONE jest wykonana z robinii (akacji). Według powszechnej opinii ten rodzaj drewna najlepiej sprawdza się na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.     

czytaj więcej

Taras System
Taras System
Idea TarasSystem narodziła się w celu stworzenia taniego, solidnego i szybkiego w montażu systemu do budowy drewnianych tarasów, który byłby alternatywą dla obecnych na rynku rozwiązań takich jak ceramiczne płytki czy tradycyjne deski tarasowe.

czytaj więcej

ProDeck
ProDeck
Polskie deski tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z kompozytu wysokiej jakości.

czytaj więcej

GUMI
GUMI
Deski tarasowe wykonane z litego drewna  Thermojesion z powierzchnią ryflowaną zapobiegającą poślizgowi. Deski są fabrycznie olejowane z każdej strony ekologicznym wodnym olejem. Od lewej strony nawiercone są otwory do montowania łączników GUMI. 

czytaj więcej

Tarasy kompozytowe
Tarasy kompozytowe
Tarasy kompozytowe stanowią przyjazną dla środowiska alternatywę dla drewna egzotycznego. Jest to innowacyjne połaczenie naturalnego drewna z PCV, co zapewnia nam ciekawy efekt oraz trwałość i funkcjonalnośc naszego tarasu .

czytaj więcej